محل برگزاری

محل برگزاری

کمیته اجرایی سومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند، محل برگزاری این رویداد علمی پردیس تحصیلات تکمیلی دانشگاه علامه طباطبائی می باشد.

درباره پردیس تحصیلات تکمیلی دانشگاه علامه طباطبائی

توسعه مبتنی بر دانش، نقش تازه‏ای را در دستور کاردانشگاه قراردادهاست تا برای آموزش و تربیت نیروی انسانی توانمند و متعهدی که قابلیت پشتیبانی برنامه ‏های توسعه و رشد کشور در همه زمینه‏ های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی رادارا باشد اقدام نماید. برای ایفای این نقش و ارتقاء توان مدیران و کارشناسان سازمان‏های اجرائی کشور، دانشگاه علامه طباطبائی، از سال ۱۳۷۰ پردیسی تحت عنوان "مرکزآموزش‏ های تخصصی آزاد"، ایجاد نمود.این پردیس در سال ۱۳۹۱، بر اساس مصوبه شورای گسترش آموزش عالی به پردیس تحصیلات تکمیلی(خودگردان)دانشگاه تکامل یافت و درحال حاضر دارای ۱۲ گروه آموزشی و بیش از ۲۰۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشدو دکتری دررشته‏ های مختلف فعال در دانشگاه است و با بهره ‏گیری از استادان صاحب نام، فعالیت خود را ادامه می‏دهد.

پردیس تحصیلات تکمیلی دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان یک نهاد منحصربه فرد آموزشی از آغاز تأسیس، مسیری مستقل به سوی کسب برتری علمی در پیش گرفته است. این پردیس به درستی به عنوان دانشگاهی قابل دسترس برای همه‏ واجدان شرایط تحصیل دانشگاهی شهرت یافته، با اجرای دامنه گسترده ای از برنامه‏ های آموزشی موردنیاز جمهوری اسلامی ایران (در زمینه علوم انسانی و اجتماعی)، به مقابله بامحدودیت ‏های سنتی آموزش کلاسیک دانشگاهی پرداخته است و با بهره ‏گیری از ظرفیت‏های بلااستفاده دانشگاه، عناصر اصلی ارائه خدمات یک دانشگاه علوم انسانی- اجتماعیرا داراست. برای توصیف ماهیت این نهاد دانشگاهی، از واژه‏ های بسیاری (از قبیل:خلاق، کارآفرین، برجسته و پیچیده) استفاده شده است. عملکرد پردیس طی سال‏های گذشته آن را به یکی از خوشنام‏ ترین اجزای دانشگاه علامه طباطبائی و آموزش ‏عالی کشورتبدیل نموده است. ساختار تشکیلاتی،نیروی کارشناسی، تنوع رشته ‏ها و جامعیت، سرچشمه خلاقیت و نوآوری در پردیس است.

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.
شایان ذکر است جهت ارسال مقاله و استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد

پوستر کنفرانس

امکان نمایه و چاپ مقالات در:

اخبار نمایه سازی

sid.ir