دستورالعمل تهیه اسلایدها و راهنمای ارائه شفاهی

دستورالعمل تهیه اسلایدها و راهنمای ارائه شفاهی

 

به منظور رعایت برنامه مشخص شده و هماهنگی در ارائه مقالات شفاهی و پرهیز از هرگونه اشکال احتمالی نظیر بهم ریختگی فونت ها و ... هنگام ارائه، درتهیه اسلایدها نکات زیر را مورد توجه قرار دهید:

1- با توجه به اینکه محدودیت زمانی در ارئه سخنرانی وجود دارد، لذا با توجه به امتیاز داوران گرامی، تعدادی مقاله به عنوان سخنرانی در روز همایش ارائه خواهند شد که اسامی آنها در برنامه زمانی همایش اعلام می شود.

2.  باتوجه به اینکه شایستگی و صلاحیت سایر مقالاتی که به صورت سخنرانی پذیرفته شده نیز قابل انکار نیست، لذا گواهی پذیرش برای این مقالات نیز صادر خواهد شد.

3. زمان سخنرانی حداکثر 10 دقیقه می ­باشد و 5 دقیقه برای پرسش و پاسخ درنظر گرفته می­شود. بنابراین پیشنهاد می شودتعداد اسلایدها حداکثر 15 اسلاید باشد.

4. برای تهیه اسلایدها باید فقط از نرم افزار پاورپوینت استفاده شود.

5. رنگ قلم­ها و زمینه اسلایدهای پاورپوینت را طوری انتخاب نمایید که مطالب روی هر اسلاید به راحتی قابل خواندن باشند. تعداد اسلایدها را با توجه به زمان ارائه تنظیم کنید.

6.شکل­ها و نمودارها باید ازکیفیت و وضوح کافی برخوردار باشند. درصورت کپی از منبع خاص ذکر منبع یا ارجاع به منبع الزامی است.

7. اسلایدها با توجه به فایل نمونه پاورپوینت موجود در سایت تهیه گردد.

8.در هر اسلاید شماره هر صفحه وتعداد کل صفحات اسلایدها مشخص شود.

9.فایل پاورپوینت سخنرانی تاپایان ساعت اداری روز دوشنبه مورخ 29 آذر ماه 1395 به آدرس 3mah@karinconf.com  ارسال گردد، بدیهی است به ایمیل هایی که بعد از تاریخ ذکر شده ارسال گردند،ترتیب اثر داده نمی شوند.


برای دریافت فرمت ارائه سخنرانی اینجا کلیک نمایید.

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.
شایان ذکر است جهت ارسال مقاله و استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد

پوستر کنفرانس

امکان نمایه و چاپ مقالات در:

اخبار نمایه سازی

sid.ir